Pošalji prijatelju

Voditelj radionice - mehaničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PEPEKS d.o.o.ZA PRIJEVOZ, TRGOVINU I USLUGE

Tvrtka se bavi prijevozom putnika na međunarodnim linijama te u povremenom prijevozu.

Opis posla

Obiteljska tvrtka sa višedesetljetnom tradicijom traži novog voditelja radionice - mehaničara (m/ž).

Opis posla:
- kompletna briga o voznom parku (autobusa marke Mercedes i Neoplan) - popravci, servisi, tehnički, ptp..
- komunikacija s dobavljačima i nabavka dijelova
- komunikacija s ostalim djelatnicima tvrtke i pravovremeno detektiranje problema
- briga o organizaciji, čistoći i urednosti radnog mjesta

Uvjeti

- odgovornost i samostalnost u radu
- volja i želja za učenjem, trud, zalaganje i poštenje

Iskustvo nije presudno.

Poželjna znanja i vještine poželjne: D kategorija.

Zbog prirode posla očekujemo i spremnost na eventualne intervencije.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 398 959

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- samački smještaj
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- rad u mirnoj, posloženoj i stabilnoj obiteljskoj tvrtci s isto takvim uvjetima rada i međuljudskim odnosima
- potpuno opremljena radionica, sa svim potrebnim alatima i uređajima (MAN i Mercedes dijagnostike, uređaj za punjenje i servis klima uređaja...)
- mjesečna primanja minimalno 1.500,00 eura netto
- svaka nova vještina koju ste uložili u sebe (D kategorija, rukovanje dijagnostikama...) bit će automatski više cijenjeno u vidu viših primanja
- rad u grijanim uvjetima, sanitarni čvor, kupaonica, tuš
- potpora i pomoć kolega
- mogućnost izrade radne dozvole i smještaja
- dodatno ulaganje u vještine i kvalifikacije (prekvalifikacija, D kategorija, korištenje dijagnostikama...)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).