Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • UGOSTITELJSKI OBRT " SCORPIO " VL. BOŽENA STANIĆ

Opis posla

Posluživanje pića u ugostiteljskom objektu s uključenom terasom.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 238 911

Adresa:

Ilica 247, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- smjenski rad po dogovoru
- zaposlenici imaju pravo na slobodnu nedjelju, također u dogovoru s poslodavcem
- mogućnost stalnog zaposlenja
- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).