Pošalji prijatelju

Prodavač / serviser (m/ž)

Rijeka, Kukuljanovo, Poreč

Rok prijave:

Računamo na osobe koje svoju strast za sport i kretanje žele pretvoriti u profesiju kod nas. Trebamo kvalificirane, fleksibilne suradnike koje su usmjereni na kupce i koji žele oduševiti naše kupce za svijet sporta. Zajedno dajemo svakoga dana sve što možemo i radujemo se zajedno našim uspjesima! WE LOVE WHAT WE DO… Mi volimo ono što radimo!

Opis posla

Tvoji novi zadaci:
- savjetovanje i prodaja: Našim kupcima, svojim stručnim savjetima pomažeš u odabiru proizvoda. Zadovoljstvo kupaca za tebe je prioritet.
- servis i montaža: poznaješ odgovarajuće rezervne dijelove i alat, svoju radionicu uvijek držiš preglednom. Osim servisa bicikala i skija, rado ćeš se pobrinuti za podešavanje opreme.
- daljnji razvoj: uvijek si spreman naučiti nešto novo i aktivno si zainteresiran za trendove u industriji. To znanje voliš dijeliti i sa suradnicima.
- pomoć: kod nas svi sudjeluju – od voditelja trgovine do pripravnika: aktivno sudjelovanje u svakodnevnom poslovanju.

Mjesto rada: Rijeka, Kukuljanovo i Poreč.

Uvjeti

Što te čini posebnim:
- komunikativan si i voliš pomoći kupcima
- fokusiran si na savjetovanje i usluge
- imaš osnovno znanje i interesira te montaža i servis sportske opreme (npr. bicikla)
- uživaš u svestranom tehničkom radu
- voliš svijet sporta i zanimaju te trendovi i proizvodi u sportskoj industriji
- motiviran si za učenje novih stvari

Što nudimo

Zašto hervis?
- mjesečna zarada 1.300 EUR bruto
- redovita isplata plaća, doprinosa i svih ostalih obveza do 5. u mjesecu
- mogućnost dodatnog bonusa pri postizanju planiranih rezultata do 200 EUR mjesečno
- isplaćujemo naknadu za prijevoz na posao
- mogućnost kupovine u Hervis-u sa posebnim pogodnostima za zaposlenike
- redovito dodatno interno i eksterno osposobljavanje
- testiranja proizvoda u prirodi
- vlastita i međunarodnim priznanjima nagrađena platforma za e-learning
- mogućnosti za interno napredovanje i osobni razvoj
- besplatno sudjelovanje na sportskim događajima pod pokroviteljstvom Hervisa
- dinamičan i fleksibilan rad s proizvodima za aktivan i zdrav način života
- profesionalno i dugoročno stabilno, te ugodno radno okruženje u uglednoj međunarodnoj tvrtki
- rad u modernoj, digitalnoj i perspektivnoj tvrtki
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost produženja na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).