Pošalji prijatelju

Spremač / Spremačica - Čistač / Čistačica

Hrvatski Leskovac

Rok prijave:

  • PRIMAT - RD društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, graditeljstvo i trgovinu
  • Adresa: Zastavnice 11/1, 10251 Hrvatski Leskovac
  • Web: http://www.primat-rd.hr

Tvrtka Primat RD na tržištu postoji preko 30 godina, kao Vaš partner u potpunom opremanju, dizajnu i projektiranju interijera i eksterijera – od muzeja i posjetiteljskih centara, do poslovnih, uredskih, ugostiteljskih, hotelskih, skladišnih, arhivskih i svih ostalih vrsta objekata. Uz široki asortiman sigurnosne i tipske opreme nudimo i projektna rješenja namještaja u skladu s Vašim željama i mogućnostima, kao i usluge završnih građevinsko-obrtničkih i instalaterskih radova.

Opis posla

- čisti poslovne prostore
- brine se o potrebnim sredstvima za čišćenje i higijenu svih prostorija
- kontrolira prostorije i skladišne prostore u smislu zaštite od požara i sigurnosti (zatvorenost vrata i prozora u svim prostorima, itd.)
- vrši dostavu pošte u društvo i otpremu pošte iz društva
- obavlja i sve ostale poslove po potrebi u skladu sa svojim radnim mjestom i znanjem te spremom
- za svoj rad odgovorna je voditelju Odjela i Službe

Uvjeti

- najmanje šest (6) mjeseci radnog iskustva

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- redovita primanja
- plaćeni prijevoz do sjedišta
- subvencionirani obrok u krugu sjedišta firme se podrazumijeva

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).