Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

  • ROCOSO d.o.o.
  • Adresa: Špira Puovića 1/C, 21220 Trogir

ROCOSO d.o.o. je građevinska tvrtka koja pruža usluge novogradnje obiteljskih i vikend kuća te manjih stambeno - poslovnih objekata.

Osim novogradnje tu su i poslovi adaptacija stanova i poslovnih prostora.

Veliki broj referenci u adaptaciji stekli smo na zahtjevnim poslovima obnove objekata u staroj gradskoj jezgri u Splitu.

Opis posla

Tražimo inženjera građevine (m/ž) za rad u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

Uvjeti

- poznavanje engleskog jezika
- rad na računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).