Pošalji prijatelju

Magistar farmacije - ljekarnik (m/ž)

Zagreb (Špansko)

Rok prijave:

  • Zdravstvena ustanova za ljekarničku djelatnost Ljekarne Perković
  • Adresa: Vukomerecka 8, 10000 Zagreb

ZU Ljekarne Perković su osnovane prije više od 20 godina. Prisutni smo na dvije lokacije u Gradu Zagrebu. U našem radu smo osobito fokusirani na kvalitetu ljekarničke skrbi i timski duh. Područje našeg interesa su, između ostalog, izrada ljekarničkih pripravaka te promocija kliničke farmacije u javnom ljekarništvu.

Opis posla

Traži se magistar farmacije (m/ž) za rad u ljekarni.

Mjesto rada: kvart Špansko, Zagreb.

Uvjeti

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).