Sobar / Sobarica - Spremač / Spremačica - Djelatnik u domaćinstvu (m/ž)

Split

Rok prijave:

Royal Suites-Sky je kvalitetan smještaj kategoriziran s 4 zvjezdice u centru Splita.

Opis posla

- čišćenje i pospremanje soba i apartmana
- (rublje pere odnosi i donosi praonica)
- mogućnost stalnog zaposlenja

Uvjeti

Od kandidata se očekuje:
- osobna higijena i urednost
- dostupnost na mobitel tijekom radnog vremena

Prednost imaju kandidati koji su radili na sličnim pozicijama.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Što nudimo

- zapošljavanje na određeno uz probni rad, puno radno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- redovna primanja te mogućnost dodatnih bonusa ovisno o učinku
- 1 slobodan dan

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).