Pošalji prijatelju

Automehaničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Auto centar Šatrak d.o.o. je ovlašteni Citroen, Peugeot, Opel i Chevrolet partner u RH.

Poslujemo od 1994. godine.

Opis posla

AUTO CENTAR ŠATRAK d.o.o., Nikole Božidarevića 13, Zagreb ovlašteni servisni centar marke vozila Citroen, Peugeot, Opel i Chevrolet ima potrebu za novim djelatnicima. Ukoliko želiš biti dio našeg tima pridruži nam se na poziciji:

Automehaničar (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Vaš posao će obuhvaćati:
- održavanje i popravak motornih vozila u ovlaštenom servisu
- dijagnosticiranje kvarova
- ispunjavanje radne dokumentacije
- poštivanje procedura i standarda tvrtke i marke vozila koju ovlašteno zastupamo

Uvjeti

- SSS tehničke struke
- odlično poznavanje automobilske industrije
- samostalnost u poslu, marljivost i snalažljivost
- vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Poželjno je:
- minimalno 3 godine iskustva na istim poslovima
- poznavanje rada sa vozilima marke Citroen, Peugeot, Opel, Chevrolet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja

Pozivamo Vas da nam pošaljete prijavu sa životopisom do 19.05. putem linka za prijavu.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a u daljnju selekciju će biti uključeni isključivo kandidati čiji profili u potpunosti udovoljavaju zahtjevima radnog mjesta.

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka, prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će prikupiti za vrijeme trajanja selekcijskog postupka, mogu obrađivati, koristiti i razmjenjivati unutar naše tvrtke u svrhu provođenja ovog postupka zapošljavanja te svih budućih postupaka zapošljavanja sukladno poslovnim potrebama. Vaši osobni podaci biti će pohranjeni do godinu dana od datuma primitka vašeg zahtjeva za radno mjesto.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).