Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HEDONE društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Hedone d.o.o. je proizvodno trgovačko poduzeće, lider u trgovini vodovodnog i kanalizacijskog programa, koji kupcima omogućuje kvalitetne i cjenovno prihvatljive proizvode. Kao poslodavac smo odgovorni, dosljedni i etični.

Opis posla

- utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
- zaprimanje robe uz kvalitativnu i kvantitativnu analizu proizvoda
- komisioniranje robe po izlaznim nalozima
- kontroliranje komisionirane robe
- briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta
- upravljanje viličarom
- ispisivanje potrebnih skladišnih dokumenata na računalu
- terenski rad
- radovi na cestovnim popravcima
- brušenje, bušenje, dorada, obrada (ljepljenje slova) na poklopcima
- ostali skladišni poslovi

Uvjeti

Želimo pravog kolegu za naš tim:
- SSS
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- položen ispit za rukovanje viličarom
- vozačka dozvola B kategorije
- fokus i predanost poslu
- odgovornost za svoj dio rada
- točnost, urednost i preciznost isporuke/zaprimanja robe
- prilagodljivost potrebama radnih zadataka
- rad na računalu - MS Office paket
- vođenje dokumentacije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Zašto biste se priključili Hedone timu? Osiguravamo strukturirano uhodavanje u posao. Važno nam je da ste zadovoljni i da imate priliku kvalitetno raditi svoj posao. Potičemo profesionalnu radnu atmosferu. Cijenimo kvalitetnu suradnju, samostalnu inicijativu u okviru radnog mjesta i dijeljenje znanja te spremnost na suradnju s kolegama.

Osiguravamo:
- stalni radni odnos
- mentora koji će vas uvesti u posao i biti na raspolaganju za sva pitanja
- rad u stabilnoj tvrtki
- priliku za napredovanjem i usavršavanjem unutar tvrtke
- stimulativna primanja odgovarajuća znanjima i vještinama kandidata

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).