Pošalji prijatelju

Strojar na rovokopaču ili valjku (m/ž)

Split, Makarska

Rok prijave:

  • RATAC PROJEKT GRAĐENJE d.o.o.
  • Adresa: Kamena 11a, 21325 Tučepi

RATAC PROJEKT GRAĐENJE d.o.o.

Obrt ''MICIGEN''.

Povezana društva sa izgrađenih preko 400 stanova na području Splita i Makarske Rivijere.

Obrt MICIGEN posluje preko 10 godina u poslovima iskopa, rušenja i odvoza.

Tvrtka RATAC PROJEKT GRAĐENJE d.o.o. posluje 6 godina, danas sa preko 40 zaposlenih i preko 200 izgrađenih stanova.

Opis posla

Traže se strojari za:
- rovokopač - bageri od 4 do 38 tona
- valjak - strojar za valjak
- ostali manji radni strojevi

Rad na području Splita i Makarske rivijere.

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Plaća:

Od 1000 do 2000 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).