Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Tehnomatic društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, proizvodnju i trgovinu

Opis posla

- izvođenje električnih instalacija prema tehničkim specifikacijama
- održavanje i popravak električnih sustava i opreme
- rješavanje problema i dijagnostika kvarova
- suradnja s timom radi postizanja zajedničkih ciljeva
- poštivanje sigurnosnih standarda i propisa

Uvjeti

- završena srednja škola
- poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- uz navedeno dolaze u obzir i pomoćni radnici koji su voljni učiti posao
- poznavanje Profibus/Profinet

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 92 292 7678

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na terenu po principu 4/1 (4 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom

Prilikom rada u inozemstvu posao se obavlja temeljem ugovora o poslovnoj suradnji (izaslani/e radnici/e). Poslodavac pribavlja A1 potvrdu, snosi troškove putovanja do mjesta rada i osigurava smještaj u inozemstvu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).