Pošalji prijatelju

Vozač viličara (m/ž/n)

Leipzig (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta, vodećeg proizvođača automobila tražimo više vozača viličara (m/ž/n).

Aktivnosti / zadaci:
- utovar/istovar robe, premještanje robe prema nalozima
- rad sa viličarem

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- dobro poznavanje jezika (od B1 na više): njemački ili engleski ili poljski
- EU dozvola za upravljanje viličarem
- višegodišnje iskustvo rada sa viličarem

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno), Poljski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- posao u 2 smjene do kraja 5. mjeseca, nakon toga 3 smjene
- sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada
- ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- po dolasku osiguravamo G25 liječnički pregled te školovanje/uhodavanje u trajanju od 2-5 dana (plaćeno)
- osiguran smještaj u okolici, ca. 30-40 min vožnje sa javnim prijevozom (mjesečna karta za javni prijevoz, tzv. Deutschlandticket se može kupiti po cijeni od 49 EUR mjesečno)
- naknada za smještaj od 500 EUR se obračunava na plaći (trošak smještaja = 400 EUR mjesečno podmiruje kandidat, a 100 EUR (do cjelokupne cijene 500 EUR) pokriva poslodavac)
- smještaj je u 2-krevetnim sobama, zajednička upotreba kuhinje i kupaonice
- plaća: 14,50 EUR bruto/sat plus 9,00 EUR neto dodatak po radnom danu ca. 1.770-1.800 EUR mjesečno neto za poreznu klasu 1
- noćni rad: +25%, prekovremeni 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).