Pošalji prijatelju

Opslužitelj strojeva u proizvodnji (m/ž/n)

Bavarska (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta, njemačku agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo djelatnike u proizvodnji baterija - opslužitelji (m/ž/n) strojeva u proizvodnji.

Aktivnosti / zadaci:
- nadzor proizvodnog procesa
- detekcija i uklanjanje grešaka
- vođenje evidencije
- provjera kvalitete
- proizvodnja baterija različitih veličina

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- sporazumijevanje na njemačkom jeziku min. B1 (aktivno u govoru i pismu)
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- poželjno iskustvo min. 1 godina kao osplužitelj stroja
- spremnost na rad u smjenama
- spremnost na rad vikendom
- spremnost na rad blagdanima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Plaća:
- 13,80 EUR bruto / sat (rasti će još)
- 20,00 EUR neto / dodatak po radnom danu
- 30,00 EUR neto / dodatak za noćenje po radnom danu
- za 160 sati mjesečno, 20 radnih dana, porezna klasa 1 (samac) = ca. 2.600 EUR neto / mjesečno + dodaci za smjenski rad
- prekovremeni i noćni rad = plaćaju se 25% više
- rad nedjeljom = plaća se 50% više
- rad blagdanom = plaća se 100%

Smještaj:
- organizira poslodavac, max. udaljenost do 20 km od mjesta rada
- naknada za smještaj se odbija mjesečno od plaće u iznosu do max. 600 EUR
- smještaj je u jednokrevetnoj sobi sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice

Ugovor je za početak na određeno vrijeme do rujna 2024. Moguće kasnije produženje ugovora.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).