Pomoćni djelatnik u proizvodnji u farmaceutskoj industriji (m/ž)

Pfaffenhofen an der Ilm (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta, njemačku agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo pomoćne djelatnike (m/ž/n) u proizvodnji u farmaceutskoj industriji.

Aktivnosti / zadaci:
- čišćenje, kalibriranje i održavanje strojeva u proizvodnji prema propisima
- proizvodnja tableta i filmom obloženih tableta prema uputstvima
- rad prema strogim higijenskim propisima
- pridržavanje higijenskih propisa, uvjeta zaštite na radu
- vođenje popratne dokumentacije
- kontrola kvalitete
- rad u uvjetima visokih higijenskih standarda – nosi se odgovarajuća radna odjeća sa zaštitom za kosu, rukavicama i potrebno je nošenje zaštitnih maski

Uvjeti

- VŠS / VSS – farmaceutski fakultet ili prehrambeno-biotehnološki fakultet
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku min. B2 – u govoru i pismu
- iskustvo rada u SAP-u – prednost, nije uvjet
- poželjno iskustvo rada iz laboratorija, prehrambene industrije ili sl. – gdje se pridržavaju higijenski standardi
- spremnost na rad u smjenama (jutarnja, podnevna i po potrebi noćna smjena)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- satnica do 18,00 EUR / bruto (ovisno o kvalifikacijama, radnom iskustvu i razini poznavanja njemačkog jezika)
- smještaj u 2-krevetnoj sobi u zajedničkom smještaju - naknada od 395 € se obračunava na plaći
- opcionalno moguć prijevoz na posao sa firminim kombijem – naknada od 7 € dnevno bude obračunata na plaći
- prekovremeni, noćni rad, rad nedjeljom i blagdanom se dodatno plaća

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).