Pošalji prijatelju

Industrijski električar (m/ž)

Merzenich-Girbelsrath (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

- rad sa kompleksnim i višenamjenskim strojevima za proizvodnju
- stavljanje strojeva u pogon u industrijskim postrojenjima
- samostalni rad, pronalazak kvarova i uklanjanje istih

Uvjeti

- posjedovanje državljanstva zemlje članice EU
- mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku (min. A2)
- posjedovanje vozačke dozvole i vlastitog auta za potrebe odlaska na posao
- SSS – smjer električar / elektroinstalater
- min. 1 godina radnog iskustva u struci

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Schanzer Posao d.o.o., Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- plaća – ca. 2.250 EUR Neto / mjesečno (za 168 sati mjesečno, porezna klasa 1 – samac) – naknada za smještaj
- naknada za smještaj se odbija mjesečno od plaće, ne plaća se ništa unaprijed – u iznosu od 500 – 600 EUR mjesečno (ovisno o lokaciji)
- većinom su u pitanju dvokrevetne sobe sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice sa drugim sustanarima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).