Pošalji prijatelju

Tehničar protupožarnih sustava (m/ž/n)

Ingolstadt (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta u Ingolstadtu tražimo 1 tehničara protupožarnih sustava (m/ž/n).

Aktivnosti / Zadaci:
- održavanje, popravci i servisi protupožarnih sustava kod različitih klijenata
- samostalno prepoznavanje grešaka/kvarova i popravak

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- dobro poznavanje njemačkog jezika - od B1 na više
- višegodišnje iskustvo u održavanju protupožarnih sustava, dobra znanja iz elektro-struke
- spremnost na daljnje učenje i usavršavanje
- odgovornost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- komunikativnost i ljubaznost prema klijentima i kolegama

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 h
- prema potrebi nudimo smještaj u Ingolstadtu: 2-krevetna soba u zajedničkom smještaju - cca 10-20 km od mjesta rada. Naknada od 395 € se obračunava na plaći
- plaća:13,80 € bruto/sat plus 38 € neoporezivi dodatak po odrađenom radnom danu = ca. 2.300 € mjesečno neto za poreznu klasu 1

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).