Pošalji prijatelju

Autolimar (m/ž/n)

Regensburg (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta u okolici Regensburga tražimo 1 autolimara (m/ž/n).

Aktivnosti / Zadaci:
- odgovornost za brzi popravak nepravilnih dijelova karoserije (udubljenja)
- korištenje raznih tehnika, sukladno nepravilnosti pojedinog slučaja
- ispitivanje i kontrola karoserije vozila - udubljenja, izbočine i sl.
- suradnja sa kolegama i nadređenima, promptno javljanje oštećenja nadređenima
- samostalna procjena učinjenog posla i eventualno provođenje korektura
- ispitivanje i procjena podloge vozila
- priprema, lakiranje i završna obrada vozila
- samostalno miješanje boje i efekata

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- dobro poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika
- višegodišnje radno iskustvo u struci
- poželjno poznavanje tehnika Spot Painting / Smart Spot Repair
- odgovornost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- spremnost na rad u timu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 07:00 do 16:00 h
- plaća: prema dogovoru
- prema potrebi nudimo smještaj u okolici od 10 do 20 km od mjesta rada: 2-krevetna soba u zajedničkom smještaju - naknada od 395 € se obračunava na plaći
- opcionalno moguć prijevoz na posao sa firminim kombijem – naknada od 7 € dnevno bude obračunata na plaći

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).