Pošalji prijatelju

Industrijski električar (m/ž/n)

Ulm (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta u Njemačkoj, agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo industrijskog električara (m/ž/n). Mjesto rada je u okolici Ulm-a, Njemačka.

Aktivnosti / Zadaci:
- provođenje električnih instalacija, potpora pri uključivanju elektičnih strojeva
- održavanje strojeva, otkrivanje pogrešaka i uklanjanje istih
- čitanje i rad prema nacrtima
- vođenje popratne dokumentacije

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- sporazumijevanje na njemačkom jeziku min. B1- u govoru i pismu
- SSS - usmjerenje električar, elektroinstalater
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- spremnost na samostalan rad i rad u timu
- spremnost na daljnje edukacije
- spremnost na rad u smjenama i vikendom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća između 2.150 eur - 2.400 eur neto za 174 sata/mjesečno, porezna klasa 1 (samci) - ovisno o radnom iskustvu i kvalifikacijama
- cijena smještaja 225€ / mjesečno - u dvokrevetnoj sobi, naknada se odbija mjesečno od plaće, ne plaća se unaprijed
- cijena smještaja 360€ / mjesečno - u jednokrevetnoj sobi, naknada se odbija mjesečno od plaće, ne plaća se unaprijed
- rad u smjenama, noćni rad i rad blagdanom se dodatno plaća
- mogućnost najma automobila, cijena - 100 EUR mjesečno, odbija se od plaće - gorivo plaćate sami
- dugoročno radno mjesto
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).