Pošalji prijatelju

Doktor dentalne medicine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Stomatološka ordinacija | Dental Crnić
  • Adresa: Ulica Ive Tijardovića 1B, 10000 Zagreb

Stomatološka ordinacija Dental Crnić u Zagrebu pruža individualnu i kvalitetnu stomatološku skrb. U potrazi smo za doktorom dentalne medicine koji će se pridružiti našem timu.

Opis posla

Tražimo doktora dentalne medicine za pružanje sveobuhvatne dentalne skrbi pacijentima, dijagnosticiranje i liječenje odraslih i djece.

Uvjeti

- diploma doktora dentalne medicine s akreditiranog fakulteta
- važeće odobrenje za samostalan rad
- odgovornost i predanost poslu
- pedantnost u radu
- dobra komunikativnost u radu s pacijentima
- timski rad i otvorenost prema novim izazovima
- spremnost na učenje i dodatne edukacije
- sposobnost učinkovitog rada u timu
- dobro znanje engleskog jezika

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

- osiguranje profesionalne odgovornosti
- neradni vikendi i blagdani
- dodatne edukacije i napredovanje
- vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).