Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DELUXE BAR & LOUNGE
  • Adresa: Oreškovićeva ulica 1, Zagreb

Opis posla

DELUXE BAR & LOUNGE traži marljive i spretne konobare (m/ž).

Opis posla:
- prezentacija i posluživanje hrane i pića
- priprema napitaka
- stručno i ljubazno ophođenje te briga o željama i potrebama gostiju
- rad na blagajni
- briga o čistoći opreme, inventara i prostora uz pridržavanje i provođenje odredbi HACCP sustava, radnih tehnika i uputa

Uvjeti

Vaš profil i osobine:
- minimalno godinu dana radnog iskustvo na poslovima posluživanja hrane i pića
- želja za učenjem i usvajanjem novih znanja i standarda
- samoinicijativnost
- ljubaznost i lojalnost
- orijentiranost na pružanje iznimne usluge gostu
- entuzijazam i visoki stupanj motiviranosti za rad
- orijentiranost na timski rad i suradnju

Ako ste vedra osoba pozitivnog duha, volite otvorenu i prijateljsku komunikaciju, imate jedinstven osjećaj za ispunjavanje i prepoznavanje tuđih potreba, težite savršenstvu u svakom pogledu, imate jaku volju za radom i napredovanjem, ostvarenjem svojih potencijala, postanite dio našeg tima i ostvarite vrijedno iskustvo.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju
- redovna i stimulativna primanja
- ugovor na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja preporuka
- 2 slobodna dana tjedno
- godišnji odmor
- mogućnost dodatnog usavršavanja i profesionalnog razvoja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).