Send to friend

Konobar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • DELUXE BAR & LOUNGE
  • Address: Oreškovićeva ulica 1, Zagreb

Job description

DELUXE BAR & LOUNGE traži marljive i spretne konobare (m/ž).

Opis posla:
- prezentacija i posluživanje hrane i pića
- priprema napitaka
- stručno i ljubazno ophođenje te briga o željama i potrebama gostiju
- rad na blagajni
- briga o čistoći opreme, inventara i prostora uz pridržavanje i provođenje odredbi HACCP sustava, radnih tehnika i uputa

Requirements

Vaš profil i osobine:
- minimalno godinu dana radnog iskustvo na poslovima posluživanja hrane i pića
- želja za učenjem i usvajanjem novih znanja i standarda
- samoinicijativnost
- ljubaznost i lojalnost
- orijentiranost na pružanje iznimne usluge gostu
- entuzijazam i visoki stupanj motiviranosti za rad
- orijentiranost na timski rad i suradnju

Ako ste vedra osoba pozitivnog duha, volite otvorenu i prijateljsku komunikaciju, imate jedinstven osjećaj za ispunjavanje i prepoznavanje tuđih potreba, težite savršenstvu u svakom pogledu, imate jaku volju za radom i napredovanjem, ostvarenjem svojih potencijala, postanite dio našeg tima i ostvarite vrijedno iskustvo.

Professional qualification:

High school

Years of work experience:

0-1

What we offer

- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju
- redovna i stimulativna primanja
- ugovor na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja preporuka
- 2 slobodna dana tjedno
- godišnji odmor
- mogućnost dodatnog usavršavanja i profesionalnog razvoja

Job type:

Permanent

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).