Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Austrija, Njemačka

Rok prijave:

  • SCArA-Tec d.o.o.
  • Adresa: Ulica Andrije Kačića Miošića 41, 10000 Velika Gorica

Za nas je posao više od profesije – to je strast, to je umjetnost, to je inovacija.

Opis posla

Kompanija Scara-Tec d.o.o., dugogodišnji lider u oblasti elektromontažnih radova, traži iskusne i posvećene pojedince za poziciju elektroinstalatera (m/ž) koji će se pridružiti našem timu majstora elektro instalacija i elektro montaže.

Opis posla i zadaci:
- elektromontažni radovi u klasičnim i industrijskim instalacijama (polaganje kablovskih terasa, polaganje kablova, vezivanje ormana, fina montaža,...)
- elektromontažni radovi u automobilskoj industriji (AUDI, BMW, MERCEDES, VW, OPEL) transportna tehnika, robotika, regalna skladišta (polaganje kablovskih terasa, polaganje kablova, vezanje ormara, fina montaža

Uvjeti

Šta očekujemo od vas:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU papirima
- završena srednja škola ili zanat iz oblasti elektrotehnike (moguća je dodatna izobrazba ili naukovanje)
- poželjno iskustvo u struci i radu na terenu
- osnovno razumijevanje i govor njemačkog i/ili engleskog jezika
- poželjno znanje čitanja i razumijevanja električnih planova u automobilskoj industriji (npr. e-plan,...)
- vozačka za B kategoriju

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- probni rad tri mjeseca uz mogućnost produženja ugovora na neodređeno vrijeme
- plaćeni smještaj u hotelu ili u apartmanima s mogućnošću kuhanja
- organizirani prijevoz do posla od sjedišta kompanije
- vođe radnih grupa na projektima 15 do 18 eura neto /sat
- radnici sa znanjem elektroinstalacija od 12 do 15 eura neto/sat (u ovisnosti od predznanja kandidata)
- satnica za početnike bez iskustva 10,00€ neto/sat
- plaćanje svih vezanih godišnjih odmora
- isplata godišnjeg regresa
- božićnica
- rad se odvija po sistemu 3/1, tri tjedna na terenu i jedan tjedan kod kuće
- okruženje u kojem održavamo ravnotežu između posla i obitelji i brinemo o dobrobiti zaposlenih
- moguća tjedna migracija na poslu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1700 do 3000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).