Pošalji prijatelju

Prodavač pločastih materijala i okova (m/ž)

Pula

Rok prijave:

  • ELGRAD d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Vučak 30, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.elgrad.hr

Elgrad d.o.o. je vodeći regionalni distributer ploča i okova za izradu namještaja po mjeri.

Opis posla

- prodaja pločastih materijala i okova za izradu namještaja
- zaprimanje i obrada naloga, optimiranje krojnih mjera
- korištenje specijaliziranih programa
- izrada ponuda / predračuna, dogovaranje dodatnih usluga, prodaja dodatnog asortimana
- kontrola statusa narudžbi, stanja dostave i plana isporuke

Uvjeti

- prednost imaju kandidati s iskustvom rada na sličnim poslovima
- informatička pismenost i komunikativnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- rad na određeno s mogućnošću produženja na neodređeno
- rad u dinamičnom i ugodnom timu
- stimulativna primanja
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).