Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Obonjan

Rok prijave:

  • OBONJAN RIVIJERA dioničko društvo za turizam
  • Adresa: Šibenik, 22000 Šibenik
  • Web: https://obonjan.hr/

Obonjan Island Resort se nalazi na jednom od dva privatna otoka u Europi i u potpunosti je nenaseljen. Nalazi se oko 10 km od kopna, u blizini grada Šibenika, otoka Zlarina i Kaprija te Nacionalnih parkova Krka i Kornati. Okružen prirodnim ljepotama i veličanstvenim krajolikom, Obonjan traži kandidate za upotpunjavanje našeg mladog i ambicioznog tima s ciljem održavanja vrhunske ugostiteljske usluge.

Osiguravamo dinamično radno okruženje, mlad multikulturalni tim, jedinstvenu priliku prisustvovanja svjetski poznatim festivalima te naposljetku nezaboravnu ljetnu sezonu.

Opis posla

- priprema i učinkovito korištenje namirnica
- priprema jela i prezentacija prema standardima struke
- briga o ekonomičnom korištenju, utrošku i ispravnosti namirnica
- predlaganje izmjena i dopuna jelovnika
- edukacija konobara i kuhinjskog osoblja u pripremi i prezentaciji jela
- rad u skladu s najvišim higijenskim standardima

Uvjeti

- točnost, pouzdanost, urednost
- organiziranost, proaktivnost, samostalnost
- timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

- stimulativna primanja
- osiguran smještaj sa do 3 osobe u sobi, svaki smještaj ima svoju kupaonicu i klimu
- 3 obroka dnevno
- do 50% popusta na artikle ugostiteljskih objekata i trgovine unutar resorta
- besplatan prijevoz brodom do Šibenika, u fiksno predviđenim terminima
- puno radno vrijeme
- rad u smjenama
- mogućnost zapošljavanja putem studentskog servisa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).