Pošalji prijatelju

Inspektor kontrole kvalitete elektro radova (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

Vertiv je globalni dobavljač kritične digitalne infrastrukture i kontinuiranih rješenja.

Vertiv rješava najvažnije izazove s kojima se suočavaju današnji podatkovni centri, komunikacijske mreže te komercijalni i industrijski objekti s portfeljem rješenja i usluga za napajanje, hlađenje i IT infrastrukturu koji se proteže od clouda do ruba mreže. Vertiv posluje u više od 130 zemalja dok je sjedište tvrtke u Westervilleu, Ohio, SAD.

Vertiv je prisutan u Hrvatskoj sa sjedištem tvrtke je u Zagrebu te zapošljava preko 500 ljudi.

Proizvodni pogon za integrirana modularna rješenja nalazi se u Rugvici, a ured za inženjering modularnih tehničkih objekata smješten je u Rijeci kao podrška proizvodnom pogonu u Rugvici.

Vertiv u Rugvici od 2020. godine proizvodi prefabricirane modularne podatkovne centre (PFM) koji predstavljaju inovaciju u svijetu kritične IT infrastrukture jer kombiniraju elemente prefabrikacije (proizvodnje komponenti izvan lokacije primjene) te modularnosti.

Opis posla

Ključne odgovornosti:
Inspektor kontrole kvalitete elektro radova dio je odjela za kontrolu kvalitete te je odgovoran za aktivno sudjelovanje tijekom proizvodnje integriranih modularnih rješenja i klima uređaja po mjeri. Njegovo zaduženje je nadzor kvalitete izvedenih radova tijekom proizvodnje, prateći dogovoreni plan kvalitete za liniju proizvoda.

Opis posla:
- sudjelovanje u postupku i završnoj inspekciji elektro radova kao što su instalacija električnih nosača kabela, instalacija električnih i signalnih kabela, instalacija rasvjete i male snage, uzemljenja i spajanja
- dolazna kontrola po potrebi
- vanjska kontrola poddobavljača s podržanim zapisima i izvješćima
- kontrola kvalitete koja se obavlja po inspekciji, izrada plana testiranja za konkretne projekte/proizvode, zabilježavanje rezultata inspekcija
- pokretanje procesa upravljanja nesukladnostima i provođenje procesa upravljanja nesukladnostima provedbom korektivnih i preventivnih mjera
- podrška/pregled projektne dokumentacije/radnih postupaka za uklanjanje rizika nesukladnosti
- sudjelovanje na koordinacijskim sastancima projekta, radionicama rješavanja problema i sličnim događajima
- pridržavanje propisa tvrtke za zdravlje i sigurnost
- obuka/mentoriranje osoblja i sudjelovanje u kontinuiranom poboljšanju
- evaluacija dobavljača nakon završenih projekata

Uvjeti

- 1 ili više godina radnog iskustva u proizvodnji, kontroli kvalitete ili montaži
- dobro razumijevanje i poznavanje tehničke dokumentacije
- iskustvo u kvaliteti – upravljanje nesukladnostima, evidencija inspekcija, korektivne i preventivne radnje
- dobro znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)
- poznavanje rada na računalu - MS Office paket (Word, Excel, PPT)
- iskustvo rada u multikulturalnim i multidisciplinarnim projektima
- razumijevanje tehničke dokumentacije
- sposobnost planiranja aktivnosti u kratkom roku
- koordinacija s drugim odjelima
- timski rad, neovisnost i pouzdanost
- dobro i organizirano upravljanje dokumentacijom

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- mjesečni bonus na temelju radnih rezultata
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- interne i vanjske edukacije
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- opremljena kuhinja s aparatom za kavu/čaj
- naknada za rođenje djeteta u maksimalnom neoporezivom iznosu
- naknada za smrt članova uže obitelji u maksimalnom neoporezivom iznosu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).