Pošalji prijatelju

Kranist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Iza nas stoji višegodišnje iskustvo i vrhunski tim stručnjaka koji je uspješno završio više od 70 stambenih građevina, odnosno projekata.

Našim kupcima pružamo široki spektar građevinskih usluga poput:

- samostalna izgradnja stambenih objekata ključ u ruke
- adaptacija građevina
- otkup zemljišta
- poslovanje nekretninama (prodaja i zakup stanova).

Opis posla

- rad na gradilištu - upravljanje toranjskom dizalicom iz kabine - odlična sposobnost pravilnog upravljanja dizalicom, odgovornost za pravilno podizanje, prenošenje i spuštanje tereta - pridržavanje...
- rad na visini do 45m

Uvjeti

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost smještaja
- radno vrijeme: 07:00 - 16:00, pon - sub

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).