Pošalji prijatelju

Komercijalist za inozemna tržišta (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

SBS Europe d.o.o. je tvrtka koja je bavi puštanjem u rad i servisom brodskih generatora pare,

prodajom rezervnih dijelova, remontom i nadogradnjom sustava brodskih generatora.

Tvrtka u Rijeci posluje od 2003. godine, te je članica grupe koja ima više ureda u Europi, Americi i Aziji, te pruža svoje usluge i proizvode na svim kontinentima.

Opis posla

- svakodnevni kontakt i korespondencija na engleskom sa kupcima i dobavljačima
- veleprodaja rezervnih dijelova za brodske generatore pare i srodne sisteme, te organizirano vođenje dokumentacije
- nabava rezervnih dijelova za brodske generatore pare i srodne sisteme, te organizirano vođenje dokumentacije
- organizacija dostave rezervnih dijelova na brodove u internacionalnoj plovidbi
- postizanje ciljeva prodaje koji su predefinirani poslovnom strategijom
- rad u internacionalnom okruženju, bez predrasuda prema ljudima različitih rasa, kultura,…
- suradnja i timski rad sa članovima ostalih timova unutar grupe na različitim lokacijama
- ostali poslovi vezani uz veleprodaju, nabavu, uvoz, izvoz, skladište i distribuciju robe po cijelom svijetu

Uvjeti

- tražimo kandidata sa završenim ekonomskim, pomorskim ili tehničkim fakultetom
- u obzir dolaze i kandidati bez fakulteta ukoliko imaju iskustva na traženim poslovima
- neophodno je izvanredno poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru, sa naglaskom na poznavanje terminologije pomorskog engleskog jezika
- posjedovanje visoke razine međukulturalne osjetljivosti i spremnosti na suradnju
- izražene organizacijske sposobnosti, odgovornost i savjesnost u radu, samoinicijativnost i samostalnost
- iskustvo u radu na sličnim radnim mjestima internacionalne suradnje u pomorstvu je poželjan, ali ne i neophodan uvjet
- priprema, organizacija i uredno vođenje administrativne dokumentacije, baze podataka
- kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni putem emaila

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- fiksna plaća i motivirajući dio sukladno ostvarenim rezultatima
- rad u internacionalnom okruženju
- dodatnu edukaciju
- mobitel i pretplatu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1300 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).