Pošalji prijatelju

Dr. med. specijalist medicinske mikrobiologije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Poliklinika za djelatnost medicinske biokemije, medicine rada i športa, opće interne medicine i kliničke mikrobiologije LAB PLUS 2
  • Adresa: Maksimirska 282, 10000 Zagreb
  • Web: http://poliklinika-labplus.hr

Medicinsko-biokemijski i mikrobiološki laboratorij Poliklinike LabPlus raspolažu ispitnom opremom najnovije tehnologije i zapošljavaju iskusne i profesionalne stručnjake koji za fokus u procesu rada imaju postizanje preciznih i pouzdanih rezultata u domenu laboratorijske i mikrobiološke dijagnostike.

Poliklinika LabPlus posluje i radi poštujući sve zahtjeve kontrole kvaliteta rada laboratorija u pogledu opreme, ljudskih resursa, potrošnog materijala, reagenasa i načina rada bazirajući se na principima dobre laboratorijske prakse.

Opis posla

Tražimo dr. med., spec. mikrobiologije s punim radnim vremenom u Zagrebu, Hrvatska.

Vaše svakodnevne obveze uključuju izvođenje mikrobioloških pretraga, pripremu laboratorijskih izvješća, tumačenje rezultata, sudjelovanje u kontroli kvalitete, održavanje laboratorijske opreme i suradnju s drugim zdravstvenim radnicima i ustanovama.

Uvjeti

- iskustvo u mikrobiološkim ispitivanjima i interpretaciji rezultata
- poznavanje postupaka održavanja laboratorijske opreme i kontrole kvalitete
- izvrsna pozornost na detalje i organizacijske sposobnosti
- dobre komunikacijske i međuljudske vještine

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugodno radno okruženje u modernoj privatnoj poliklinici
- stručan i kolegijalan tim te ugodnu radnu atmosferu
- stabilna primanja, stimulacija i mogućnost dodatnih beneficija
- stimulativno radno vrijeme (rad u smjenama bez dežurstva, noćnog rada, rada nedjeljom i praznicima)
- dodatne edukacije i stručno usavršavanje po potrebi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno

Plaća:

Od 4000 do 5000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).