Pošalji prijatelju

Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ODVJETNIK DAVORIN CMREČKI

Opis posla

Odvjetnički ured mr.sc. Davorin Cmrečki iz Zagreba traži odvjetničku vježbenicu / odvjetničkog vježbenika s položenim pravosudnim ispitom ili bez položenog pravosudnog ispita na određeno / neodređeno vrijeme.

Uvjeti

- poznavanje rada na računalu
- prednost: dosadašnje radno iskustvo u korespondenciji s pravosudnim tijelima

Od kandidata očekujemo predanost radu, odgovornost u izvršavanju profesionalnih zadataka i motiviranost u komunikaciji i radu sa strankama, kao i općenito temeljitost i preciznost u svakodnevnom poslovanju.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Petrinjska ulica 45, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- mogućnost početka rada odmah
- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).