Pošalji prijatelju

Vozač B i/ili C kategorije (m/ž)

Split, Dubrovnik, Zagreb

Rok prijave:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske sada već 30 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve.

Opis posla

Pozivamo na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Vozač B i/ili C kategorije (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla:
- utovar i istovar robe
- dostava robe do definiranih lokacija
- briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
- odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Uvjeti

- SSS/KV vozač motornog vozila
- 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- važeća vozačka dozvola B i/ili C kategorije
- prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, KOD 95
- odgovornost, marljivost, profesionalnost, urednost i kolegijalnost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B, C

Što nudimo

- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).