Send to friend

Vozač B i/ili C kategorije (m/ž)

Split, Dubrovnik, Zagreb

Application deadline:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske sada već 30 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve.

Job description

Pozivamo na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Vozač B i/ili C kategorije (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla:
- utovar i istovar robe
- dostava robe do definiranih lokacija
- briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
- odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Requirements

- SSS/KV vozač motornog vozila
- 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- važeća vozačka dozvola B i/ili C kategorije
- prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, KOD 95
- odgovornost, marljivost, profesionalnost, urednost i kolegijalnost

Professional qualification:

Skilled, High school

Years of work experience:

1

Driving category:

B, C

What we offer

- stimulativna primanja

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).