Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

  • EURO-ROAL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
  • Adresa: Stupničke Šipkovine 10, 10255 Donji Stupnik
  • Web: http://www.euroroal.com

Tvrtka Euro Roal d.o.o. članica je grupacije HIFA-OIL d.o.o. Tešanj. Naša vizija je biti vodeći na tržištu RH u ponudi aluminijskih profila, nehrđajućim čelicima - Inoxom, PVC LB.Profila, Polikarbonatom, Plexiglasom i MACO Okovima, koja će zadržati brzinu, fleksibilnost i okretnost koju posjeduje u nastupu prema kupcima, uz poštivanje i zaštitu interesa naših zaposlenika, poslovnih partnera, vlasnika, kao i šire društvene zajednice.

Opis posla

- istovar, utovar i manipulacija robom
- zaprimanje robe i kontrola zaprimljene robe
- smještaj robe na skladište
- upravljanje i kontrola skladišnom dokumentacijom
- priprema robe i dokumenata za utovar i distribuciju
- materijalna odgovornost za robu i sredstva za rad
- briga o urednosti i higijeni skladišnog prostora
- druge poslove po uputi Poslodavca odnosno nadređenog

Tražimo više izvršitelja.

Uvjeti

- manualna spretnost
- točnosti i pouzdanost
- vozačka dozvola B kategorije - poželjno
- timski rad

Što nudimo

- rad u stabilnoj firmi
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- stimulativna i sigurna primanja
- samostalnost u radu
- rad na puno radno vrijeme
- probni rok od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).