Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Caffe bar Blok B, dnevnog tipa u novogradnji VMD zgrade na adresi Hermana Bužana 18, kod križanja Heinzelove i Zvonimirove ulice.

Radno vrijeme od ponedjeljka do subote od 07:00 do 23:00 i nedjeljom od 08:00 do 22:00 sata.

Veličina zatvorenog djela objekta 150m2, terasa s dvorišne strane 15 stolova.

Opis posla

Obavljanje konobarskog posla u dnevnom caffe baru u stambenoj zgradi.

Uvjeti

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- odlični radni uvjeti
- rad u smjenama: prva smjena od 07:00 do 15:00 sati, druga smjena od 15:00 do 23:00 sata
- ugovor na neodređeno s probnim rokom
- mogućnost ostvarivanja stimulacija
- okruženje koje poštuje najviše standarde ugostiteljstva

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).