Pošalji prijatelju

Punitelj boca - prodavač (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Opis posla

Zajedno s našim zaposlenicima gradimo strategiju tvrtke i trenutno smo u potrazi za novim članovima koji će nam u tome pomoći. Ukoliko ste motivirana i dinamična osoba koja želi podijeliti svoje iskustvo i raditi u multinacionalnoj kompaniji, nudimo Vam mogućnost zaposlenja u našem odjelu logistike - UNP.

Odgovornosti i zaduženja:
- rad u dinamičnom, modernom i međunarodnom poslovnom okruženju
- uz financijska primanja imat ćete i dodatne pogodnosti poput stimulativnih dodataka, naknade za topli obrok, božićnice, regresa i uskrsnice
- mogućnost internog i eksternog školovanja
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- ugovor se sklapa na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Uvjeti

- završena srednja škola
- znanje rada sa MS Office paketom
- sklonost timskom radu i otvorenost za usvajanje novih znanja i vještina
- stručni ispit za vatrogasca ili dobrovoljni vatrogasac (nije uvjet)
- radno iskustvo je poželjno (nije uvjet)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).