Send to friend

Punitelj boca - prodavač (m/ž)

Kukuljanovo

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Job description

Zajedno s našim zaposlenicima gradimo strategiju tvrtke i trenutno smo u potrazi za novim članovima koji će nam u tome pomoći. Ukoliko ste motivirana i dinamična osoba koja želi podijeliti svoje iskustvo i raditi u multinacionalnoj kompaniji, nudimo Vam mogućnost zaposlenja u našem odjelu logistike - UNP.

Odgovornosti i zaduženja:
- rad u dinamičnom, modernom i međunarodnom poslovnom okruženju
- uz financijska primanja imat ćete i dodatne pogodnosti poput stimulativnih dodataka, naknade za topli obrok, božićnice, regresa i uskrsnice
- mogućnost internog i eksternog školovanja
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- ugovor se sklapa na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Requirements

- završena srednja škola
- znanje rada sa MS Office paketom
- sklonost timskom radu i otvorenost za usvajanje novih znanja i vještina
- stručni ispit za vatrogasca ili dobrovoljni vatrogasac (nije uvjet)
- radno iskustvo je poželjno (nije uvjet)

Professional qualification:

High school

Skills:

MS Office

What we offer

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).