Pošalji prijatelju

Serviser Marlex PVC stolarije i opreme na terenu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MARLEX d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Kućanska bb, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.marlex.hr

Zadnjih 9 godina najveća tvornica PVC stolarije u HR. 300 zaposlenika. Dnevna proizvodnja do 600 otvora.

Opis posla

Zbog otvaranja 64. prodajnog mjesta u Savskoj 144 Zagreb, tražimo pojačanje za naš tim.

Opis posla: servisiranje PVC stolarije i prateće opreme na terenu Zagreb i Zagrebačka Županija.

Uvjeti

Poželjno iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema (Tehnička struka)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- vodeća tvrtka u branši
- kontinuirana edukacija
- vozilo tvrtke
- mobitel

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).