Send to friend

Serviser Marlex PVC stolarije i opreme na terenu (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • MARLEX d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Address: Kućanska bb, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.marlex.hr

Zadnjih 9 godina najveća tvornica PVC stolarije u HR. 300 zaposlenika. Dnevna proizvodnja do 600 otvora.

Job description

Zbog otvaranja 64. prodajnog mjesta u Savskoj 144 Zagreb, tražimo pojačanje za naš tim.

Opis posla: servisiranje PVC stolarije i prateće opreme na terenu Zagreb i Zagrebačka Županija.

Requirements

Poželjno iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu.

Professional qualification:

High school (Tehnička struka)

Years of work experience:

1-3

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Outlook, Internet

What we offer

- vodeća tvrtka u branši
- kontinuirana edukacija
- vozilo tvrtke
- mobitel

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).