Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pravnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Šibenik

Rok prijave:

  • CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB ŠIBENIK

Opis posla

Traži se pravnik (m/ž) za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme - 12 mjeseci - pripravnik/ica u mjeri stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo, rad u punom radnom vremenu.

Uvjeti:
- nezaposlena osoba prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje;
- bez mirovinskog staža u struci

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- preslik domovnice, osobne iskaznice ili putovnice
- preslik diplome
- potvrdu o upisu u evidenciju nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski ili pismenom zamolbom na adresu: Centar za socijalnu skrb Šibenik, Petra Grubišića 3, 22000 Šibenik, s naznakom »Za javni natječaj«.

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).