Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Digital Designer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • INDEX PROMOCIJA d.o.o.

Opis posla

Index traži vanjskog suradnika/cu za rad na poziciji:

Opis posla:
- osmišljavanje i izrada bannera, oglasnih rješenja i oglasnih grafika
- osmišljavanje i izrada mockupova web stranica
- grafička podrška realizaciji native projekata (microsite)
- priprema i realizacija multimedijalnih prezentacija
- izrada kreativnih rješenja za društvene mreže
- komunikacija s web developerima

Uvjeti:
- znanje HTML5, Javascript, CSS3
- Adobe CC paket, Figma/Sketch
- poželjno iskustvo izrade web stranice
- kreativnost i ambicioznost
- proaktivnost i poznavanje trendova dizajna
- odgovorno pristupanje zadacima

Prednost:
- iskustvo rada u medijima i/ili agencijama

Što nudimo:
- profesionalno razvijanje
- rad od kuće
- redovnu isplatu
- ugodno i poticajno radno okružnje

Želite li se pridružiti našem timu, životopis kao i primjere radova možete poslati putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).