Obrazovanje i znanost - Poslovi

Predavač u cjeloživotnom obrazovanju (m/ž)

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE ALGEBRA

Zagreb, Varaždin, Osijek, Rijeka, Pula, Zadar, Šibenik, Split, Dubrovnik

Rok prijave:

Predavači u standardnim programima obrazovanja za programe: - Front-End Developer - Back-End Developer - UX dizajner - Razvojni programer mobilnih...

Odgojitelj (m/ž)

DJEČJI VRTIĆ ŽIŽULA

Šibenik

PosLovac oglasi

Odgojitelj predškolske djece (m/ž)

ORŠULA, dječji vrtić i jaslice

Pirovac

Opis posla: - rad sa djecom predškolske dobi Nudimo: - naknada za prijevoz plaćena u cijelosti - rad na određeno vrijeme 12 mjeseci Uvjeti: ...

Učitelj predškolskog obrazovanja (m/ž)

Rogoznica

Sljedeća stranica