Posao diplomirani pravnik

Regionalni poslovi

Diplomirani farmaceut - upravnik apoteke

Apoteka Livada

Ivanjica, Kraljevo, Užice, Srbija

Rok prijave:

Diplomirani pravnik

TP Forsaž auto d.o.o.

Zemun (Beograd), Srbija

Diplomirani pravnik - pomoćnik javnog izvršitelja

Javni izvršitelj Tamara Lučić

Beograd, Srbija

Doktor veterinarske medicine/diplomirani veterinar - pripravnik (m/ž)

Farma Trend d.o.o.

Dvorovi, Bijeljina, Bosna i Hercegovina

PosLovac oglasi

Tajnik udruge (m/ž)

UDRUGA RODITELJA DJECE S POSEBNIM POTREBAMA 'NAŠA DICA'

Kaštel Novi

Opis poslova: - praćenje i priprema projekata - praćenje javnih politika na EU i nacionalnoj razini vezanih u osobe s invaliditetom - priprema...

Ovlašteni inženjer geodezije (m/ž)

MEŽNAR GRAĐEVINSKE USLUGE

Karlovac

Poslovi ovlaštenog inženjera geodezije. Uvjeti: - potrebna B kategorija - radno iskustvo: 1 godina Nudimo zaposlenje na neodređeno.