Pošalji prijatelju

Diplomirani pravnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja
  • Adresa: Ulica Florijana Andrašeca 18a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.nsz.hr

Opis posla

- pružanje pravne pomoći članovima Sindikata, davanje općih pravnih informacija i pravnih mišljenja
- zastupanje članova Sindikata u postupcima pred poslodavcima i sudovima
- pravna podrška u postupcima sklapanja kolektivnih ugovora
- analiza prijedloga zakona, sudjelovanje u radnim skupinama za izradu zakona
- pravna podrška poslovanju Sindikata i unutarnjoj organizaciji, izrada internih akata
- drugi poslovi iz djelokruga rada Sindikata

Uvjeti

- VSS - pravni fakultet
- zainteresiranost za radno i socijalno zakonodavstvo
- minimalno godinu dana radnog iskustva u struci
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- obavezno motivacijsko pismo/zamolba za posao uz priloženi životopis

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke (pravo)

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- poslovni telefon, prijenosno računalo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).