+1
Pošalji prijatelju

Erzieher / Erzieherin

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Staatlich anerkannte Erzieher/Erzieherin einer altersgemischten, multikulturellten Gruppe mit dem Schwerpunkt "Deutsche Kultur und Sprache.

Uvjeti

- aufgeschlossene und engagierte Person
- die Freude an der Arbeit mit kleinen Kindern hat
- perfektes Deutsch in Wort und Schrift

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Što nudimo

Mogućnost nekih beneficija: npr. vrtić, škola itd. Rad na određeno, mogućnost stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.