Send to friend

Kuhar (m/ž)

Omiš

Application deadline:

  • Hotel Hildegard (Ante Jurić d.o.o)
  • Address: Ulica Don Petra Cara 35, 21312 Podstrana

Hotel Saint Hildegard 4* je novootvoreni boutique hotel smješten u Lokvi Rogoznici blizu Omiša, samo nekoliko kilometara južnije od Splita nadomak Makarske rivijere, sa 36 smještajnih jedinica.

Job description

Naš cilj je na domaćem i međunarodnom tržištu postati prepoznatljiv hotel najboljeg zdravog odmora u RH i šire, te stoga tražimo motivirane, komunikativne i uslužne djelatnike na sljedećim poslovima:

Kuhar (m/ž).

Opis posla:
- priprema jednostavnijih jela (doručak)
- priprema različiti vrsta jela
- organizacija cjelokupnog rada kuhinje
- kontrola kvalitete pripremljene hrane, nadgledanje svih faza rada kuhanja
- izrada rasporeda poslova i dužnosti
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete

Mjesto rada: Lokva Rogoznica, Omiš.

Requirements

- želja za radom u timu
- važeća sanitarna iskaznica
- iskustvo nije uvjet, ali je poželjno

Vještine:
- točnost i urednost
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

What we offer

Hotel Saint Hildegard vam nudi:
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- osiguran topli obrok i radna odjeća
- naknada troškova prijevoza
- uključivanje u program nagrađivanja
- edukacije i mogućnost napredovanja
- po potrebi osiguravamo smještaj

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Isključivo odabrani kandidati koji u potpunosti ispunjavaju sve navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na osobno predstavljanje.

Želite li biti dijelom motivirajuće sredine u kojoj ćete u potpunosti razviti svoj potencijal, a zadovoljavate uvjete našeg natječaja, prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima.

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).