Send to friend

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Tisak plus d.o.o. je najveći maloprodajni lanac kioska te vodeći hrvatski distributer tiskovina, duhanskih proizvoda, pre-paid bonova operatera i ostale komercijalne robe. Kontinuiranim razvojem vlastite maloprodajne mreže postavljamo nove trendove na tržištu, a prepoznatljivu ponudu Tiska obogaćujemo novim atraktivnim proizvodima i uslugama prilagođenim potrebama modernog kupca.

Mjesto rada: Grad Zagreb

Osiguravamo smještaj za kandidate izvan Zagreba i Zagrebačke županije.

Opis poslova:

  • Naručivanje, zaprimanje, izlaganje i prodaja robe
  • Održavanje urednosti prodajnog mjesta
  • Pružanje svih aktualnih usluga u ponudi

Uvjeti:

  • SSS
  • Brzina, spretnost, komunikacijske vještine
  • Poželjno poznavanje rada na PC blagajni

Benefiti:

  • Mogućnost rada blizu kuće
  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Naknada za topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres
  • Povoljnije police dodatnog i dopunskog zdravstvenog osiguranja
  • Pokloni za djecu, za rođenje djeteta i druge obiteljski usmjerene pogodnosti
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice
  • Ostalo prema važećem Kolektivnom ugovoru

Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 28.04.2024. na adresu: Tisak plus d.o.o., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka za prijavu. Uz prijavu OBAVEZNO navesti - za natječaj Prodavač (m/ž).

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

www.tisak.hr

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).