Send to friend

Prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Marketing Investment Group CR d.o.o. za trgovinu
  • Address: Horvatova ulica 80A, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.miggroup.com

Sizeer je multi-brend lanac trgovina koji svake godine dobiva sve više kupaca. U našim trgovinama pronaći ćeš vrhunske brendove kao što su Nike, Adidas, Reebok, Lacoste, Timberland, Puma, Vans, Converse i New Era. Naše su trgovine smještene u najboljim trgovačkim centrima - u početku u Poljskoj, a 17. prosinca 2013. otvorili smo prvu Sizeer trgovinu u Njemačkoj. Taj je datum ujedno bio i početak intenzivnog širenja brenda u srednjoj i istočnoj Europi. Trenutno upravljamo trgovinama Sizeer u Njemačkoj, Češkoj, Slovačkoj, Litvi, Latviji, Rumunjskoj, Bugarskoj, Estoniji, Mađarskoj, Srbiji, Sloveniji, Bosni i Hercegovini.

Job description

Voliš li raditi s ljudima?

Gradiš li odnose s lakoćom?

Voliš modu?

Pridruži se našem timu i postani prodajni savjetnik (m/ž) u jednoj od naših Sizeer trgovina. Vaš će cilj biti promicanje imidža robne marke i održavanje svih najviših standarda korisničke usluge, prodaje kao i stjecanje lojalnosti naših kupaca. Također ćete biti uključeni u održavanje trgovine urednom i organiziranom.

Opis posla:
- posluživanje kupaca u skladu s našim standardima
- upravljanje fiskalnom blagajnom
- održavanje VRM pravila u trgovini

Mjesto rada: City Center one West, Zagreb.

Requirements

- minimalno SSS
- dobre komunikacijske vještine
- odgovornost, marljivost
- pozitivan pristup radu

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

0-1

Languages:

Croatian (level vocal - excellent, level written - excellent), English (level vocal - basic, level written - basic)

Skills:

Word, Excel, Outlook

What we offer

- zanimljiv rad s najboljim brendovima
- priliku za razvoj i napredovanje u stabilnoj međunarodnoj tvrtki
- rad u profesionalnom timu i dobroj atmosferi
- atraktivne uvjete zapošljavanja (konkurentnu osnovnu plaću i bonus ovisan o individualnim prodajnim rezultatima)
- popuste na naše proizvode i program obuće za zaposlenike
- program obuke zaposlenika
- fleksibilan raspored

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).