Send to friend

Medicinska sestra – instrumentarka / medicinski tehničar – instrumentar u kirurškoj sali

Krapinske Toplice

Application deadline:

  • MAGDALENA - klinika za kardiovaskularne bolesti Medicinskog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku
  • Address: Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice
  • Web: http://www.magdalena.hr

Klinika Magdalena već više od dvadeset godina pruža sveobuhvatnu kliničku skrb kardiovaskularnim bolesnicima, postižući vrhunske rezultate na područjima kardiologije, kardijalne i vaskularne kirurgije, anesteziologije, intenzivnog liječenja i telemedicine.

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici: vrhunski liječnici, medicinsko te administrativno osoblje, u čiju edukaciju i razvoj kontinuirano ulažemo. Naš medicinski tim svojim predanim radom i uvođenjem novih medicinskih metoda i tehnologija u svakodnevnu praksu, osigurava najbolje rezultate uz najvišu kvalitetu i visoku sigurnost za pacijenta.

U svrhu daljnjeg razvoja i unaprjeđenja poslovanja, objavljujemo oglas za zapošljavanje:

Opis posla:

  • poslovi medicinske sestre/tehničara u kirurškoj sali
  • priprema pacijenata za operativne zahvate na srcu i krvnim žilama
  • monitoring vitalnih funkcija
  • asistiranje pri izvođenju medicinsko tehničkih zahvata
  • postoperativna njega operiranih pacijenata
  • primjena ordinirane terapije
  • edukacija pacijenata i obitelji
  • savjetovanje i podrška u svezi s oporavkom

Opći uvjeti:

  • SSS/VŠS - prvostupništvo sestrinstva
  • važeće odobrenje za samostalni rad (licenca) isključivo izdana od strane HKMS
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • položen vozački ispit B kategorije
  • poznavanje osnova MS Office programa
  • poželjno iskustvo rada u struci
  • fleksibilnost, komunikativnost, spremnost na učenje

Što nudimo:

  • rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • osigurana kontinuirana edukacija
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja
  • ugodno i stimulirajuće radno okruženje
  • mogućnost fleksibilnog radnog vremena u slučaju školovanja
  • rad u timu stručnjaka
  • rad uz mentora i podrška u prilagodbi
  • mogućnost promjene radilišta sukladno osobnim preferencijama
  • organizirani prijevoz do radnog mjesta ili naknada troškova prijevoza
  • za kandidate koji dolaze iz drugih županija: pomoć i podrška u pronalaženju smještaja

Mjesto rada:

  • Krapinske Toplice

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova na ovaj natječaj mogu se ravnopravno javiti osobe oba spola.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se prijavom na link.

NAPOMENA: nepotpune prijave neće se razmatrati!

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).