Send to friend

Samostalni elektroinstalater / električar / elektrotehničar (m/ž)

Njemačka, Nizozemska

Application deadline:

  • KGM MONTAGE
  • Address: Pavlinska ulica 5, 42000 Varaždin

Tvrtka sa ambicijama i željom za radom. Dobri uvjeti za rad. Kod nas niste samo broj. Nadamo se suradnji sa svakim pojedincem.

Job description

Za potrebe proširenja našeg tima traži se veći broj samostalnih elektroinstalatera / električara / elektrotehničara (m/ž)

Opis posla:
- montaža / demontaža instalacija, puštanje u pogon elektrotehničkih sustava - polaganje kabela
- spajanje i montaža rasvjetnih tijela, utičnica, prekidača
- spajanje elemenata vatrodojave
- izgradnja kabelskih trasa
- kabliranje
- industrijska i kućna instalacija
- spajanje električnih ormara
- čitanje elektro shema je poželjno, ali prihvaćamo i pomoćne radnike

Requirements

- samostalnost u stručnom radu
- fizička spremnost
- odanost ekipi i poslu
- iskustvo u radu s ljudima odnosno u grupi
- poznavanje njemačkog jezika je prednost
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s EU državljanstvom

Professional qualification:

Low skilled, Semi Qualified, Skilled, High school

Years of work experience:

1-3

Languages:

German (level vocal - advantage, level written - advantage), English (level vocal - advantage, level written - advantage)

Driving category:

B

What we offer

- redovita i točna isplata plaće i predujma
- tvrtka osigurava stan u blizini gradilišta
- dugoročni projekti
- prijevoz na mjesto rada
- rad po sistemu 4/1 (4 radna tjedna, nakon toga uslijedi tjedan dana pauze)

Job type:

Temporary, Permanent

Salary:

From 2500 to 3500 eur

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).