Send to friend

Agent za video identifikaciju na njemačkom jeziku (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Agent za video identifikaciju

NA NJEMAČKOM JEZIKU (M/Ž)

ZAGREB

Bonus
dobrodošlice
400€ za UOR
300€ za SC

Media One brine o svojim zaposlenicima. Više od 350 mladih stručnjaka iz svih dijelova svijeta temelj su naše kompanije. Svojim jedinstvenim iskustvima, znanjima i vještinama obogaćuju naše radno mjesto i to ne prolazi neopaženo. Kako bismo pokazali zahvalnost, pobrinuli smo se da radna okolina naših zaposlenika bude što ugodnija. Cijenimo i nagrađujemo trud svojih zaposlenika – zdrava i poticajna okolina, kolege koje su spremne pomoći u svakom trenutku i želja za napretkom otvaraju sva vrata na tvom Media One putu.

Postani član našeg brzorastućeg tima, pokaži nam svoja znanja i vještine, a mi ćemo ih dodatno nadograditi! Nudimo ti niz pogodnosti i mogućnosti osobnog i profesionalnog napretka. Započni karijeru u Media One-u!

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija s novim korisnicima
  • Provjeravanje identifikacijskih dokumenata putem videopoziva
  • Isključivo pozivi podrške korisnicima (nema prodajnih poziva)

Uvjeti:

  • Znanje njemačkog jezika (B1-C2 razina), ovisno o projektu
  • Osnovno znanje korištenja računala

Nudimo:

  • Atraktivna primanja
  • Bonus dobrodošlice 400 € za ugovor o radu i 300 € za studentski ugovor
  • Realne i ostvarive bonuse na plaću (55% agenata ostvaruje min. 1.000 € neto primanja)
  • Početna studentska satnica: 7€ + bonusi
  • Ugovor na neodređeno
  • Božićnica i uskrsnica
  • Bonus preporuke
  • Plaćena edukacija
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Ugovor o radu ili studentski ugovor
  • Mogućnost rada na puno i nepuno radno vrijeme
  • Plaćeni putni troškovi (do 132€)
  • Mogućnost napredovanja
  • Naknada za dječji vrtić (cjelokupni iznos)

Možete se prijaviti putem linka za prijavu najkasnije do 08.05.2024.

Media One je firma registrirana na Trgovačkom sudu u Zagrebu, a obavlja usluge širokog spektra, primarno specializirana u području korisničke podrške, video-identifikacije korisnika i prodaje telekomunikacijskih usluga, s ciljem širenja i daljnjeg napretka

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).