Send to friend

Pripravnik u odjelu marketinga (m/ž)

Opatija, Šibenik

Application deadline:

AMADRIA PARK vodeća je hotelska grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Šibenik, Opatija i Zagreb. Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis poslova:

1. Društvene mreže
  • Pomoć vanjskim partnerima u kreiranju foto/video materijala na snimanjima
  • Distribucija potrebnih informacija za kreiranje sadržaja po dogovoru s nadređenim
  • Kontrola content plana
  • Komunikacija s vanjskim partnerima po potrebi

2. PR i suradnja s medijima
  • Skupljanje materijala za potrebe PR-a (tekst, slike i videa)
  • Pisanje PR članaka (hrvatski i engleski)

3. Upravljanje brandom
  • Skupljanje potrebnih informacija/materijala za potrebe unaprjeđenja branda
  • Koordinacija pravilnika o brandu na razini svih marketinških aktivnosti
  • Komunikacija s grafičarima/tiskarama u vidu proizvodnje potrebnih materijala

Program namijenjen:

  • Kandidatima koji će se kroz pripravnički staž osposobiti za preuzimanje operativnih funkcija u odjelu marketinga
  • Kandidatima koji svoju karijeru žele razvijati u hotelskom poslovanju

Od kandidata očekujemo:

  • VŠS/VSS iz područja društvenih znanosti (ekonomija, marketing, komunikologija i sl.)
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika, poznavanje drugog stranog jezika je prednost
  • Želju za učenjem i stjecanjem novih znanja
  • Komunikativnost i orijentaciju na tim

Mjesto rada:

  • Solaris d.d. Šibenik
  • Milenij hoteli d.o.o. Opatija

Kandidatima nudimo:

  • Proaktivnu sredinu mladih ljudi
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Mogućnost stručne izobrazbe s domaćim i inozemnim stručnjacima

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 29.04.2024. godine putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).